
499,95 kr.
Kun 1 tilbage 



Varenr. 21027-11
Smuk og rustik hvidmalet vægreol med forskellige rum, lavet i genbrugstræ fra Indien hvilket giver væghylden det unikke udseende.
Hylden kan hænge både vandret og lodret. Brug væghylden til kopper eller nips.
Vis, hvem du er. Væghylden lavet af indisk genbrugstræ, som stammer fra nedbrydningsmaterialer. Der vil være knaster, revner, sprækker og splinter i træet, og træsorten vil variere. Hylden kan hænge vandret og lodret. Den smukke væghylde er lavet af indisk genbrugstræ og kommer med det liv, træet har levet, inden det blev upcycled til en væghylde til dig. 11 finurlige, små rum, der vender på alle leder kan rumme det, du holder af. Det lidt mørkere træ er udtryk for en ny tendens, koloni-stilen, som kommer ind i vores hjem igen. Det bliver lidt mørkere, lidt varmere, lidt mere naturligt – og her ser du et eksempel, hvor hylden, der allerede har masser af sjæl fra starten, kan bruges hjemme hos dig til at vise de ting, du holder allermest af. Billeder, rejseminder, små ting, børnene har lavet. Alt det, der er dig.
Forsendelse 1-3 dage.
Fragt fra 49 kr. Fri fragt i Danmark ved køb over 599 kr.
Spørg Susanne & Sascha
Håndplukket i den gamle købmandsbutik i Vrøgum. Har du spørgsmål til varen, så skriv eller ring.

499,95 kr.
Kun 1 tilbage 
−17 % 
549,95 kr.
Kun 1 tilbage 
375,00 kr.
Kun 3 tilbage 
225,00 kr.
Kun 2 tilbage 
−25 %
−27 % 
2.495,00 kr.

−16 % 
−12 % Vi bruger nødvendige cookies, så kurven og kassen virker. Med dit ja bruger vi også cookies til statistik og til at vise dig relevante annoncer hos Google og Meta. Læs mere
Skriv dig op til vores nyhedsbrev, og få nyheder fra butikken, nye julevarer og gode tilbud før alle andre.
Du kan altid afmelde dig igen. Koden gælder i 14 dage og ikke på tilbudsvarer.